MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivsekretär 7684468
nr 768 4468
Skrivsekretär
20-tal, intarsia, betsad björk, längd: 90, djup, 43, höjd: 116
Kondition: bruksslitage
Utrop:
700 kr
Såld:
850 kr
måndag 30 juli 2012
kl 17:45:37
400 kr
550 kr
750 kr
800 kr
800 kr